Apie mus

„Noremi” – vertimų biuras, vykdantis veiklą visoje Lietuvoje. Siūlome profesionalias vertimų raštu paslaugas, vertimus žodžiu bei tekstų redagavimą. Mes verčiame iš/į visas pasaulio kalbas bei jų kombinacijas. Dešimties metų patirtis vertimų rinkoje bei profesionalių vertėjų komanda leidžia mums didžiuotis klientams atliktais vertimais – techniniais, medicininiais ar teisiniais. Išversta bei sumaketuota daugybė instrukcijų, kurios skirtos Lietuvos bei užsienio rinkoms. Verčiame įvairiausio formato failus: DOC, DOCX, DXF, IDMD, XLS, HTML, XML, MIF, INX, PPT, PPX, TTX, XLIFF, TXT ir kt.
Ruošiatės pardavimams Skandinavijoje? Mes Jums galime padėti!

„Noremi” turi savo vertimų biurą Norvegijoje. Biuras dirba Norvegijos rinkai, tad mūsų klientai – vietinės Norvegijos įmonės, su kuriomis bendraujame kasdien. Kaip Lietuvoje dažnai klientams reikia vertimų į estų bei latvių (Baltijos šalių) kalbas, taip Norvegojoje yra užsakoma vertimai į danų, suomių ir švedų kalbas.
Nuolatinis bendradarbiavimas su šių kalbų vertėjais mums leidžia pasiūlyti Jums geriausios kokybės tekstus Skandinavijos rinkai (kaip minėjome, ne tik Norvegijai, bet ir kitoms Skandinavijos šalims).
Jei naudosite vertimus Norvegijoje ar turite dokumentus iš Norvegijos ir Jums kyla klausimų, susisiekite su mumis, mes Jus pakonsultuosime nemokamai. Galime susegti ir suantspauduoti vertimus norvegiškais antspaudais, tad su dokumentais Norvegijoje neturėsite jokių problemų. Jei Jums trūksta apostilės ar norvegiško notarinio tvirtinimo ant Jūsų norvegiškų dokumentų, “Noremi” tai padarys už Jus. Gausime reikiamus antspaudus Jums Norvegijoje ir Jūsų dokumentai bus paruošti legalizavimui tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje.
Mūsų VISI tekstai yra suredaguoti vertėjo, kalbančio gimtąja reikalinga vertimui kalba.
Instrukcijos ar reklaminė/marketinginė informacija PRIVALO būti kokybiška ir be klaidų. Tai mūsų įmonės privalumas tiems, kas nori tikrai pasiekti Norvegijos ar kitų Skandinavijos šalių rinkas.

Kuo mes išsiskiriame?
„Noremi” gali pasiūlyti geriausią kainą už vertimų paslaugas. “Noremi” turi savo požiūrį į darbą. Šiais laikais vertimai – tai ne tik teksto perrašymas kita kalba. Išverstos instrukcijos skirtos tikslinėms užsienio rinkoms, tad mes visada vertimus sutikriname su gimtakalbiais tikslinės rinkos vertėjais bei teikiame klientams rekomendacijas , ką reikėtų pakeisti. Jei naudositės mūsų patarimais, galite padidinti pardavimus. Taip pat konsultuojame ir Google „AdWords” klausimais, jei ruošiatės reklamai užsienyje. Mes Jums padėsime atsirinkti tikslinius “keyword’us” ir taip sutaupyti reklamos biudžetą.
Susisiekite su „Noremi” vertimų biuru dabar ir gaukite visus atsakymus bei geriausios kainos pasiūlymą!

info@noremi.lt
Mobilus: (+370) 606 16 129

Projektų koordinatorius Emilijus Atminas (+370) 606 16129 Sužinokite kainą